SPOTY WIZERUNKOWE, PRODUKTOWE, SZKOLENIOWE I NIE TYLKO Reklamy

Profesjonalne reklamy na zamówienie

Zespół Hero Films od lat zajmuje się profesjonalną produkcją reklam wideo dla firm z wielu branż. Nasze doświadczenie poparte jest bogatym portfolio, które znajdziesz w osobnej zakładce. Na naszej stronie publikujemy również referencje, wystawione przez poprzednich klientów. Ich opinie są najlepszym dowodem na to, że warto nam zaufać.

Spoty reklamowe, promujące Twoją markę

Ruchomy obraz niesie dużo mocniejszy przekaz niż tekst czy zdjęcie. Wcale nie potrzebujesz specjalnej okazji, by zamówić spoty reklamowe dla swojej firmy. Ich celem może być zbudowanie świadomości marki od podstaw lub utrwalenie konkretnego wizerunku w oczach konsumentów. Wideo może być też materiałem typowo pragmatycznym – jest to między innymi doskonały pomysł na stworzenie oryginalnej i prostej w odbiorze instrukcji obsługi Twojego produktu.

Produkcja reklam wideo – zajmujemy się nią od początku do końca

W Hero Films do form wideo podchodzimy kompleksowo. Będziemy Ci towarzyszyć na każdym etapie pracy nad spotem. Produkcja reklam zaczyna się od rozmowy, dotyczącej Twoich potrzeb i oczekiwań. Po ustaleniu planu działania zajmiemy się przygotowaniem oraz zrealizowaniem scenariusza. Ostatnim z etapów naszej pracy jest postprodukcja, po której otrzymasz gotowy film.

Niezależnie od formy dokładną ofertę możemy przygotować wychodząc z jednego z pakietów. Każdy z nich zawiera przygotowanie scenariusza, pomoc w doborze lokacji czy aktorów oraz montaż, i podkład muzyczny.

ceny od 5 tys. zł netto pakiet gold ceny od 5 tys. zł netto
Reklama realizowana w jakości fullHD, głównie w oparciu o kamery Blackmagic. Na planie operator i asystent. Podstawowe światło.
ceny od 10 tys. zł netto pakiet platinum ceny od 10 tys. zł netto
Reklama realizowana za pomocą filmowej kamery RED w jakości 4K oraz ekstra światła. Na planie dodatkowa ekipa: reżyser, drugi operator, dron, choreograf, makijażysta, scenograf - skład w zależności od projektu.

napisz

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE!

    Przewiń Do góry
    Close Zoom