WYDARZENIA ZAPADAJĄCE W PAMIĘCI Relacje z eventów

Realizujemy relacje z imprez, które doskonale oddają ich charakter. Są świetną pamiątką dla firm lub wizytówką i materiałem promocyjnym dla organizatorów w przypadku wydarzeń cyklicznych. Imprezy klubowe, koncerty, wydarzenia sportowe, reportaże czy making-off’y – podejmiemy się każdego wyzwania.

Relacje z eventów to dobry sposób na reklamę marki

Eventy to stały element promocji każdej firmy, która na poważnie podchodzi do budowania swojej marki. Chociaż wydarzenia te trwają na ogół krótko, na długo mogą zapisać się w pamięci uczestniczących w nich osób oraz szerokiej grupy odbiorców. By tak się stało, relacje z eventów powinny pojawiać się na Twojej stronie lub w mediach społecznościowych. Ważne, by miały one atrakcyjną formę i ciekawy przekaz. O te kwestie w Twoim imieniu zadba zespół Hero Films.

Przygotujemy materiał z dowolnej imprezy. Mamy w tym zakresie szerokie doświadczenie, o czym możesz przekonać się, przeglądając nasze portfolio i referencje, do czego gorąco Cię zachęcamy. Nasza ekipa z przyjemnością podejmie wyzwanie filmowania eventów na każdą skalę, łącznie z tymi masowymi.

A może Twoja firma zawodowo zajmuje się właśnie organizacją eventów? W takim przypadku nasze produkcje pomogą Ci przybliżyć charakter Twojej działalności potencjalnym klientom. Weźmiemy pod uwagę każdą z Twoich wskazówek. Skontaktuj się z nami w dogodnym terminie, a wspólnie ustalimy szczegóły współpracy.

Film z eventu firmowego – pamiątka i materiał PR-owy w jednym

Eventy o charakterze typowo promocyjnym to tylko jeden z rodzajów wydarzeń, które pomożemy Ci uwiecznić. Strzałem w dziesiątkę mogą okazać się również relacje video z imprez oraz wyjazdów firmowych, jeśli będą wpisane w spójną strategię PR-ową Twojej marki. W ten sposób możesz przekazać swoim odbiorcom oraz potencjalnym pracownikom komunikat o wyjątkowej atmosferze panującej w firmie. Jeżeli zatem w najbliższej przyszłości planujesz organizację warsztatów połączonych z integracją dla swojego zespołu, zaproś na to wydarzenie również nas. Stworzymy krótki film z eventu, który wykorzystasz na różne sposoby. Możesz opublikować go na firmowym kanale w serwisie Youtube, na facebookowym fanpage’u lub bezpośrednio na swojej stronie. Będzie on jednocześnie pamiątką dla zespołu i narzędziem do zacieśniania więzi pomiędzy jego członkami.

Relacje video – ich scenariusz napiszemy wspólnie

W Hero Films tworzymy atrakcyjne wizualnie formy video z każdego eventu, łącznie z tymi o stonowanej atmosferze, których dynamika daleka jest od tej znanej z koncertów czy imprez sportowych. Scenariusz relacji z eventu możemy napisać wspólnie, jeśli i w Twojej głowie rodzą się kreatywne pomysły. W przeciwnym razie zaproponujemy Ci własne rozwiązania, które możemy dowolnie modyfikować według Twoich preferencji. Dopilnujemy każdego aspektu produkcji, wraz z dobraniem muzyki pasującej do charakteru danego wydarzenia.

 

Ceny różnią się w zależności od miejsca realizacji, długości eventu, ilości ludzi/kamer czy użytego sprzętu. Możemy przyjąć dwa punkty wyjściowe. Każdy z pakietów zawiera montaż, napisy czy podkład muzyczny według zapotrzebowania.

ceny od 2 tys. zł netto pakiet gold ceny od 2 tys. zł netto
Relacja realizowana w jakości fullHD głównie w oparciu o kamery Blackmagic. Na planie jeden operator do 8h pracy.
ceny od 5 tys. zł netto pakiet platinum ceny od 5 tys. zł netto
Video realizowane za pomocą filmowej kamery RED w jakości 4K. Drugi operator, dron, nagranie dźwięku. Na planie do 8h.

napisz

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE!

    Przewiń Do góry
    Close Zoom