poza doświadczeniem mamy także masę najnowszej technologii Sprzęt

zastanawiasz się z czym pojawimy się na planie twojego filmu?

Poniżej zobaczysz listę sprzętu. Nie on jest najważniejszy, ale pomaga nam osiągnąć założony cel – w tym wypadku wizualizację scenariusza.

Nie jesteśmy rentalem, ceny podane poniżej to ceny rynkowe właśnie kiedy udasz się do wypożyczalni. U nas możesz zamówić go tylko i wyłącznie z obsługą – często wychodzi to 2/3 razy taniej niż licząc każdy element z osobna. Jest to wyposażenie, z którym pracujemy na co dzień. Znamy je na wylot i nie mamy problemu z ustawieniami, czytaniem instrukcji, z tym wszystkim co może się przydarzyć firmom, które biorą na plan rzeczy, które nie są im do końca znane.

Wycena – nie martw się, podane stawki to jednostkowe ceny, za które można nabyć daną rzecz na rynku (za dzień). U nas wszystko wliczone jest w pracę operatora, oświetleniowca lub dźwiękowca, który pojawia się na planie co wychodzi o wiele korzystniej finansowo. Zabiorą oni ze sobą również wszystkie dodatkowe rzeczy jak statywy, softboxy, dyski, baterie czy adaptery – tych detali nie wymienialiśmy.

Nasze zaplecze sprzętowe stale się powiększa, więc jeśli chcesz aby przy produkcji było użyte coś konkretnego, czego nie znajdziesz poniżej, spytaj a być może już jest u nas na stanie! 

 

napisz

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE!

    Przewiń Do góry
    Close Zoom