NOWOCZESNA FORMA VIDEO Film interaktywny

Wartość reklamy contentowej w formie video ma w ostatnich latach znaczący wzrost. Podczas gdy niektórzy ludzie wolą czytać, inni szukają możliwości wizualizacji swoich wyobrażeń o firmie. W przeciwieństwie do tradycyjnego wideo liniowego interaktywna forma może dać widzom szerszą perspektywę.

Eksperci przewidują, że do końca 2022 r. wideo będzie stanowić 75% wszystkich nowych treści online na urządzeniach mobilnych, a interaktywne wideo stanie się liderem tego trendu na rynku USA. Podczas gdy niektórzy mogą nie dostrzegać potencjału, interaktywne wideo pozwala widzom czerpać przyjemne, pouczające i wciągające wrażenia z filmów.

Interaktywne video to rodzaj filmów, w których widzowie mogą zaangażować się w to, co oglądają. Mają różne ścieżki, po których mogą przejść w zależności od wybieranych przycisków w całym filmie. Jest to aktywna treść, która zabierze ich w zaskakujące podróże sprawiając, że oglądają jedną reklamę wielokrotnie i polecają jej zobaczenie znajomym.

Nasz dom produkcyjny jest na etapie tworzenia paru projektów opartych na interaktywnym video. Już niebawem opublikujemy je na naszej stronie a w między czasie zapraszamy do przeczytania artykułu jaki napisaliśmy na ten temat i obejrzenia podobnych projektów powstałych w innych zakątkach świata.

napisz

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE!

    Przewiń Do góry
    Close Zoom