parę słów O nas

Head of production Miło nam cię gościć!

Nie jesteś jak każdy kolejny klient. Twoja praca, kultura i marka są unikatowe. Zasługujesz więc na dom produkcyjny, który wyrazi Cię w ten właśnie sposób, przyciągając uwagę odbiorców.

Chciałbyś aby Twoje video dotarło do jak największej liczby widzów? Być może poprzednie nie przyniosło efektów…Jeśli tak to przykro mi i mam rozwiązanie.

Do filmów podchodzę z szerszą perspektywą. Jest to tylko jeden element dobrze zbudowanego lejka marketingowego. Samo wrzucenie video do sieci najpewniej nic nie da – chcesz usłyszeć jak powinno być to zrobione, zapraszam do rozmowy.

Nie ważne jaki rodzaj video potrzebujesz. Jesteśmy tu aby wspólnie tworzyć i wznosić się na wyższy poziom.

Hero Films to dom produkcyjny stacjonujący w Łodzi, realizujący plany filmowe dla klientów z całej Polski. Skupiamy się na opowiadaniu historii angażujących widownię.

Nasza ekipa to artyści pracujący na wszystkich etapach produkcji od przygotowania konceptu przez jego realizację na planie zdjęciowym aż po montaż i nadanie materiałowi ostatecznego szlifu.

TWÓJ PRZEKAZ I TWOJA WIDOWNIA, POŁĄCZMY ICH RAZEM!

JAK PRACUJEMYETAPY PRODUKCJI

Przedstawiamy cztery główne etapy na jakie dzieli się proces produkcji Twojego video oraz przykładowy czas jaki może zająć każdy z nich. Pamiętaj jednak, że każdy projekt to osobna historia i bardzo indywidualne podejście z naszej strony. 

czego potrzebujesz? 1. koncept

Wszystko zaczyna się od wysłuchania potrzeb klienta. Chcemy poznać Twoją firmę i drogę, w którą zmierza. W przypadku teledysku głębiej wejść w wizerunek jaki kreujesz. Na tej podstawie planujemy powstanie konkretnej formy przekazu, która wryje się w pamięć odbiorców na długi czas. (2-5 dni)

przygotowania 2. preprodukcja

Znajdziemy i przygotujemy potrzebne lokacje, aktorów, ekipę, scenariusz oraz inne detale sprawiające, że dzień zdjęciowy upłynie według wcześniej ściśle opracowanego planu. Jest miejsce na kreatywną improwizację ale nie ma na chaos organizacyjny. (ok. 7 dni)

tu dzieje się magia 3. dzień zdjęciowy

Potrzebujesz jednego operatora z kamerą a może pełną ekipę filmową z reżyserem, oświetleniem, charakteryzacją, make-up’em – mamy to dla Ciebie. Dopasujemy się do Twoich potrzeb i budżetu.

wisienka na torcie4. postprodukcja

Na tym etapie łączymy wszystkie wcześniejsze elementy w całość. Montujemy obraz z dźwiękiem, dodając animacje, efekty specjalne oraz nadajemy materiałowi finalny kolor aby oddać możliwie jak najwięcej emocji dla odbiorcy. (7-14 dni)

    Przewiń Do góry
    Close Zoom