co mówią o nas klienci? Referencje

Querqus
centrum medyczne Querqus centrum medyczne
''W obecnych czasach wykonanie dobrego filmu reklamowego stanowi jeden z nieodzownych elementów promocji. Bazując na dobrych opiniach, Centrum Medyczne Qurequs zleciło wykonanie projektu firmie Hero Films. Podkreśliliśmy jakie elementy powinien zawierać tworzony projekt i jaki ma mieć charakter. Stworzenie wizji (całości scenariusza) pozostawiliśmy zespołowi Hero Films. Uzyskane efekty są dla nas bardzo satysfakcjonujące, a wykonanie wysoce profesjonalne. Otrzymaliśmy więcej niż oczekiwaliśmy, a „poprzeczkę" i tak zawiesiliśmy wysoko. Doskonały kontakt z zespołem realizującym nasze zlecenie był czymś, co pokazało nam, że nasz wybór był strzałem w dziesiątkę. Zespół Hero Films poradził sobie doskonale w warunkach małej przestrzeni. Stworzył atmosferę na planie filmowym taką, że każdy z aktorów nie czuł najmniejszej tremy - a udział brały dzieci od szóstego miesiąca życia i osoby starsze. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Hero Films oraz cały zespół, który współpracował przy realizacji naszego projektu. Dziękujemy.''
torebka w cukierce
katering dietetyczny torebka w cukierce katering dietetyczny
''Profesjonalizm i zaangażowanie, kreatywne podejście i zrozumienie klienta. Hero Films to idealny partner do działania i realizacji.''
Agnieszka Manios
Kierownik działu marketingu just cars club poland Agnieszka Manios Kierownik działu marketingu just cars club poland
Za nami nie jeden wymagający, a zarazem ciekawy projekt. Tymek zawsze wykazuje się pełnym profesjonalizmem, pełną gotowością do działania i ewentualne sytuacje kłopotliwe rozwiązuje w ekspresowym tempie. Jako kierownik produkcji zawsze przygotowany na 200 % i przygotowany na każdą ewentualność , czy życzenie klienta. Produkcje wychodzące z Hero FIlms cechuje perfekcyjne podejście do detalu, innowacyjne kreacje i świeże pomysły. Zachęcam sprawdzić prace spod jego ręki.
Mateusz Roszkowiak
Kreator przyszłych liderów Mateusz Roszkowiak Kreator przyszłych liderów
W branży, którą zajmuję się od lat, dobry marketing to podstawa. Razem z Hero Films mieliśmy przyjemność współpracować przy tworzeniu klipu promocyjnego dla mnie. Przygotowana wizja na wideo była bardzo dobra, nagranie zajęło nam zaledwie kilka godzin, a efekt wręcz mnie zszokował - oczywiście pozytywnie. Rzadko kiedy zostawiam komuś rekomendację, ale tutaj muszę zrobić wyjątek. Polecam!
Anna Rybakowska
Akustyka i Design Anna Rybakowska Akustyka i Design
Biuro Styl sp. z o.o. zleciła Hero Films wykonanie filmu promocyjnego z wykonanego przez BS projektu akustycznego. Tymoteusz Skirucha wraz z zespołem wywiązał się z powierzonego zadania z pełnym profesjonalizmem. Z dużą wrażliwością, na wysokim poziomie technicznym i bardzo sprawnie, z uwzględnieniem wszelkich sugestii klienta wykonał projekt. Z pewnością będziemy kontynuować współpracę.
Monika Szczepańska
Omnichannel Manager Monika Szczepańska Omnichannel Manager
Serdecznie polecam współpracę z HeroFilms. Pełen profesjonalizm, uważność na potrzeby i oczekiwania klienta oraz duża doza elastyczności, to przepis na udane realizacje. Zapewne spotkamy się na planie jeszcze nie jeden raz.

Więcej w sekcji ”Polecenia” na Linkedin: https://www.linkedin.com/in/tymoteuszskirucha/

napiszjesteśmy tu dla ciebie!

    Przewiń Do góry
    Close Zoom