OBRAZ DLA TWOJEGO DZIEŁA MUZYCZNEGO Teledyski

Opowiedz o sobie światu poprzez teledyski na zamówienie

Jesteś początkującym artystą, który swoje utwory promuje w internecie? Profesjonalne teledyski na zamówienie mogą otworzyć Ci drzwi do kariery! Połączenie ruchomego obrazu oraz muzyki sprawdza się od dziesięcioleci. Dzięki temu słuchacze poświęcą Twoim kawałkom całą swoją uwagę. Samej muzyki można słuchać w tle codziennych zadań. Teledysk wymaga dużo większej dozy zaangażowania.

Produkcja teledysków – dzięki niej zaskoczysz swoich fanów

Twój zespół już od jakiegoś czasu obecny jest na rynku muzycznym? Pora wykonać krok naprzód. Spróbuj dotrzeć do swoich fanów czymś więcej niż sama muzyka. Zgłoś się do nas, a wspólnie zajmiemy się produkcją teledysków. Jeśli nadal się wahasz, obejrzyj nasze portfolio i zobacz, co stworzyliśmy do tej pory. Pamiętaj, że klip wideo to jedna z lepszych form promocji nowego singla lub płyty.

Kręcenie teledysków z Twoim pomysłem i naszym doświadczeniem

Masz już pomysł na teledysk? To świetnie! Skontaktuj się z nami, a wspólnie wprowadzimy go w życie. Pomożemy Ci nawet wtedy, gdy nie posiadasz żadnej koncepcji. W tej branży działamy już od lat i wiemy, jak odpowiednio podejść do tego zadania. Produkcja teledysków to sztuka, która już dawno stała się naszą pasją, tak jak muzyka jest Twoją.

 

Ceny wyjściowe przy realizacji klipów według poniższych pakietów. Każdy z nich zawiera przygotowanie scenariusza, pomoc w doborze lokacji czy aktorów oraz montaż teledysku.

ceny od 5tys. zł netto pakiet gold ceny od 5tys. zł netto
Klip realizowany w jakości fullHD głównie w oparciu o kamery Blackmagic. Na planie operator i asystent. Podstawowe światło.
ceny od 10tys. zł netto pakiet platinum ceny od 10tys. zł netto
Teledysk realizowany za pomocą filmowej kamery RED w jakości 4K oraz ekstra światła. Na planie również dodatkowa ekipa: reżyser, drugi operator, dron, choreograf, makijażysta, scenograf - skład w zależności od projektu.

napiszJESTEŚMY TU DLA CIEBIE!

    Przewiń Do góry
    Close Zoom